Pro život v rovnováze

Pro život v rovnováze

Získejte smysluplný náhled do svého profilu mastných kyselin s podrobnými doporučeními, jak uvést do rovnováhy a obnovit svůj omega 3 a 6 poměr i jak podpořit normální činnost mozku, srdce a imunitního systému.

95% z nás má omega 3 a 6 poměr, který je v nerovnováze.

 

Zbavte se pochyb o zdravějším způsobu života

 

Cesta ke zdraví a celkové pohodě je vlastní osobní cestou každého z nás a skutečná změna začíná hluboko uvnitř. Pohyb a správná strava jsou skvělým začátkem. Zjistěte, co dalšího Vaše tělo potřebuje, abyste dosáhli svých cílů v oblasti wellness a vyrovnanějšího života.

 

Nalezněte svůj vlastní výchozí bod k životu v rovnováze díky našim vědeckým testům krevní kapky, které stanoví Váš současný stav a sledují Váš pokrok.

 

 

Bezpečné, vědecky podložené a čistě osobní

Naše vědecká rada je mozkem na pozadí naší strategie s testy prověřenou výživou. Pečlivě vybraná skupina lékařů, výzkumníků a předních expertů na poli zdraví, kteří sestavili Zinzino zdravotní protokol – Váš podrobný výživový plán na míru, kdy každý krok vychází z jejich odborných doporučení spojených s detailní interpretací Vašich testů kapky krve.

 

Jak to funguje

BalanceTest provádíme od roku 2014 a všechny testy jsou analyzované naší nezávislou smluvní laboratoří pro chemické analýzy, která má GMP certifikaci.

 

1. Udělejte si test

Jednoduše začněte tím, že se píchnete do prstu a 1-2 kapky krve zachytíte na papírový filtr Whatman.

 

2. Registrujte si svůj test

 

3. Vydejte se na cestu

Uvědomte si zřetelnou startovací čáru na své cestě za lepší duševní pohodou. Pozvolna ve svém těle upravte a udržujte správný poměr mastných kyselin s BalanceOil od Zinzino.

 

4. Počkejte na analýzu

Ve Vitas Analytical Services mají více než 25letou zkušenost s analýzou biomarkerů a používají špičkové vědomosti a technologie, které zaručují, že váš vzorek zanalyzují nezávisle a ochrání vaše osobní údaje.

 

5. Získejte výsledky

Vaše výsledky jsou do 20 dnů dostupné a uvedené v našem názorném grafickém vyobrazení.

 

 

TOPlist