Marcela

Co dodat k fotografiím, které vidíte? Po pár týdnech jsem byla a stále jsme nadšena. Nejsme úplně typickými klienty Renaty Virtové, jsme letití přátelé a proto byla její nabídka a náš souhlas provázen velkou opatrností a zároveň závazkem. Renata věděla, že mám nastudováno mnoho výživových teorií a jím v podstatě velmi zdravě a vlastně střídmě, ale ….. dospěla jsem k váze 90kg, trpěla jsem neustálými záněty a virózami..., někde byla chyba.

Metabolic Balance® mně dal řád v jídle a já si daleko lépe uvědomuji, co moje tělo snáší dobře a co ne. Rozhodně nejím méně, ale jím jinak. Vlastně jím jen to, co mám ráda, nic mi nechybí a pokud mám potřebu, tak jdu i do „fuj věcí“, vím, že se poslušně vrátím, protože je mi s Metabolic Balance® dobře.

Celý předchozí rok se mi neobjevily virózy a záněty průdušek, odpadly vleklé bolesti břicha.
Prostě je mi fajn.

Díky Renatko.

průběh programu
Metabolic Balance®

jablko metabolic balance

Roman

Renata působí jako výživový poradce nejen ve smyslu kvality a kvantity, ale dokáže i poslouchat a citlivě poradit, pokud „zhřešíte“ nepostaví Vás na pranýř, ale bude hledat způsob, jak Vám usnadnit najít správnou cestu.

průběh programu
Metabolic Balance®

jablko metabolic balance

Martina

Posledních patnáct let jsem "hubla" a poté pozvolna přibývala na váze z různých důvodů ( rodinná dispozice, exnikotinismus, hormonální léčba, dvě úspěšná a před tím dvě neúspěšná těhotenství, špatné stravovací návyky ze směnného provozu....). Rok 2014 vyvrcholil další desítkou kilogramů. To byla poslední kapka! Náhodou a určitou dávkou štěstí jsem se dostala do rukou výživové poradkyně Metabolic Balance® Mgr. Renaty Virtové, která se mne ujala. Pozvolna během tohoto roku snížila svoji váhu o 48 kg! Člověk se musí rozhodnout, přijmout a dodržovat pravidla ve stravovacím režimu, a po určité době i pohybovém režimu. Prostě převrátit vše vzhůru nohama, dát petlici na lednici! Teď je přede mnou ta těžší a jistě doživotní úloha - sníženou váhu a životní styl udržet.
Hurá do toho!

průběh programu
Metabolic Balance®

jablko metabolic balance

Helena

Pečlivě jsem si stránky prostudovala a našla jsem tam spoustu zajímavého. Od puberty jsem bojovala s váhou a s pocity plného a těžkého žaludku. Každé jídlo mi leželo v žaludku dlouhou dobu a bylo mi velice těžko. Program metabolic balance se mi zalíbil a domluvila jsem si schůzku s poradkyní paní Mgr. Virtovou Renatou. Nezávazně jsme si popovídaly, osvětlila mi princip fungování programu a já jsem hned druhý den ráno zašla na kliniku na odběr krve a čekala jsem na výsledky.

Když jsem dostala výsledky rozboru, přehled doporučených potravin a návrh jídelníčku, tak jsem si myslela, že to nemůže fungovat. Ale funguje!

2 měsíce jsem přesně dodržovala jídelníček, odvažovala jsem si porce bílkovin a zeleniny. Váha letěla dolů silou zemské gravitace a mně se podařilo zhubnout 10 kg a ztratila jsem 13 cm v pase. Cítila jsem se neuvěřitelně lehce, neměla jsem žádný hlad a ani žádné chutě a vůbec jsem za tu dobu nepocítila pocity plného žaludku.

Dnes jsem v udržovací fázi, zkouším potraviny a sleduji, zda mi budou vyhovovat nebo nebudou. Zhubla jsem 14 kg, v pase mám o 20 cm méně, cítím se plná energie a okolí mi říká, že vypadám velice dobře a že mi to velice sluší. Oblečení mám o 2 konfekční velikosti menší.

Program Metabolic Balance® mi upravil životosprávu a změnil celý život k lepšímu. Tento program doporučuji každému, kdo má problémy s váhou a se životosprávou.

Helena Tarkayová, Chrudim

jablko metabolic balance

Tereza

V programu Metabolic Balance u Renatky Virtové jedu už přes rok. Začátek jsem dodržovala dle naplánovaného jídelníčku. Po úbytku 10 vysněných kil tuku a přírůstku svalů program dodržuji a stále se k němu vracím, ale těch odboček mám samozřejmě více. Je to jediná změna stravování, u které jsem vydržela a tzv. mně sedla a kde jsem měla největší úbytek a zformování postavy v celém svém životě! Strava, kombinace jídel, příprava všechno mi přijde geniální a rozumné. Jediné, na co jsem si musela zvyknout, byly delší pauzy mezi jídly a menší porce než jsem byla zvyklá. Příjemné jsou informační kanály MB- kuchařka, Facebookové stránky, web s recepty. Dlouhou dobu jsem se bavila zkoušením nových jídel, protože přípravy zkrátka nejsou těžké - mám dvě malé děti a vařila jsem pro rodinu a sebe zvlášť po dlouhou dobu a dělám to často dodnes. Renatku vám popíši jako skvělou koučku, rozumnou, nad věcí, neláme věci přes koleno, ale vždy jsem se snažila, abych k ní přišla tzv. ready, všechno pozná :).
Nazírá na tuto problematiku jako na celek, protože naše tělo je spojená nádoba a vše souvisí se vším. Moje předchozí zkušenosti byly bohužel opačné. Jsem vděčná za to, že jsem se mohla stát i její běžecká parťačka. Běh mi dal pohodu do života, lepší tvary, výdrž a dokonce jsem se za její podpory začala účastnit i běžeckých akcí a závodů. V neposlední řadě se raduji také z toho, že nejsem skoro nemocná, i když vedle mě lítají bacily. Všem budoucím "metabolikářům" držím palce.

jablko metabolic balance

Pavlína

Všichni kdo mě znají vědí, že běhání pro mě byla nemyslitelná záležitost. Po měsíci kdy jsem začla běhat, po podpoře od paní Renaty Virtové - Metabolic Balance® a super rad od ní, jsem včera běžela svůj první závod. Poslední týden byl o nervech, protože mi počasí vůbec nepřálo a já nenatrénovala, ale výsledek PRO MĚ FANTASTICKÝ 32:44 a ten zážitek- neskutečný. Doporučuji všem!

jablko metabolic balance

Helena

Do programu Metabolic Balance® jsem se přihlásila ze dvou závažných důvodů. První byl zdravotní a druhý, zjistit příčinu rostoucí nadváhy.
Po obdržení individuálního plánu jsem zpočátku nevěřila, že to zvládnu. Avšak pravidelné měsíční konzultace, obrovská podpora terapeutky a v neposlední řadě i moje pevná vůle je nyní doceněna. Můj zdravotní stav se upravil natolik, že laboratorní výsledky jsou zcela v normálu (hladina cholesterolu, cukru, tuků). Váhový úbytek více než 20kg.
V současné době se snažím nespadnout do dřívějšího stereotypu ve stravování tím, že stravu využívám pestrou, zkouším pro mne neznámé potraviny. Nejdůležitější je však dodržovat určitý poměr sacharidů, bílkovin, tuků a zeleniny.
Zdravím všechny, kteří se nebojí změnit svůj životní styl.

Velký dík Renatko
Spokojená klientka Helena

jablko metabolic balance

Výživový program Metabolic Balance® mě zaujal.

TOPlist