Marcela

Co dodat k fotografiím, které vidíte? Po pár týdnech jsem byla a stále jsme nadšena. Nejsme úplně typickými klienty Renaty Virtové, jsme letití přátelé a proto byla její nabídka a náš souhlas provázen velkou opatrností a zároveň závazkem. Renata věděla, že mám nastudováno mnoho výživových teorií a jím v podstatě velmi zdravě a vlastně střídmě, ale ….. dospěla jsem k váze 90kg, trpěla jsem neustálými záněty a virózami..., někde byla chyba.

Metabolic Balance® mně dal řád v jídle a já si daleko lépe uvědomuji, co moje tělo snáší dobře a co ne. Rozhodně nejím méně, ale jím jinak. Vlastně jím jen to, co mám ráda, nic mi nechybí a pokud mám potřebu, tak jdu i do „fuj věcí“, vím, že se poslušně vrátím, protože je mi s Metabolic Balance® dobře.

Celý předchozí rok se mi neobjevily virózy a záněty průdušek, odpadly vleklé bolesti břicha.
Prostě je mi fajn.

Díky Renatko.

průběh programu
Metabolic Balance®

jablko metabolic balance

Roman

Renata působí jako výživový poradce nejen ve smyslu kvality a kvantity, ale dokáže i poslouchat a citlivě poradit, pokud „zhřešíte“ nepostaví Vás na pranýř, ale bude hledat způsob, jak Vám usnadnit najít správnou cestu.

průběh programu
Metabolic Balance®

jablko metabolic balance

Martina

Posledních patnáct let jsem "hubla" a poté pozvolna přibývala na váze z různých důvodů ( rodinná dispozice, exnikotinismus, hormonální léčba, dvě úspěšná a před tím dvě neúspěšná těhotenství, špatné stravovací návyky ze směnného provozu....). Rok 2014 vyvrcholil další desítkou kilogramů. To byla poslední kapka! Náhodou a určitou dávkou štěstí jsem se dostala do rukou výživové poradkyně Metabolic Balance® Mgr. Renaty Virtové, která se mne ujala. Pozvolna během tohoto roku snížila svoji váhu o 48 kg! Člověk se musí rozhodnout, přijmout a dodržovat pravidla ve stravovacím režimu, a po určité době i pohybovém režimu. Prostě převrátit vše vzhůru nohama, dát petlici na lednici! Teď je přede mnou ta těžší a jistě doživotní úloha - sníženou váhu a životní styl udržet.
Hurá do toho!

průběh programu
Metabolic Balance®

jablko metabolic balance

Helena

Pečlivě jsem si stránky prostudovala a našla jsem tam spoustu zajímavého. Od puberty jsem bojovala s váhou a s pocity plného a těžkého žaludku. Každé jídlo mi leželo v žaludku dlouhou dobu a bylo mi velice těžko. Program metabolic balance se mi zalíbil a domluvila jsem si schůzku s poradkyní paní Mgr. Virtovou Renatou. Nezávazně jsme si popovídaly, osvětlila mi princip fungování programu a já jsem hned druhý den ráno zašla na kliniku na odběr krve a čekala jsem na výsledky.

Když jsem dostala výsledky rozboru, přehled doporučených potravin a návrh jídelníčku, tak jsem si myslela, že to nemůže fungovat. Ale funguje!

2 měsíce jsem přesně dodržovala jídelníček, odvažovala jsem si porce bílkovin a zeleniny. Váha letěla dolů silou zemské gravitace a mně se podařilo zhubnout 10 kg a ztratila jsem 13 cm v pase. Cítila jsem se neuvěřitelně lehce, neměla jsem žádný hlad a ani žádné chutě a vůbec jsem za tu dobu nepocítila pocity plného žaludku.

Dnes jsem v udržovací fázi, zkouším potraviny a sleduji, zda mi budou vyhovovat nebo nebudou. Zhubla jsem 14 kg, v pase mám o 20 cm méně, cítím se plná energie a okolí mi říká, že vypadám velice dobře a že mi to velice sluší. Oblečení mám o 2 konfekční velikosti menší.

Program Metabolic Balance® mi upravil životosprávu a změnil celý život k lepšímu. Tento program doporučuji každému, kdo má problémy s váhou a se životosprávou.

Helena Tarkayová, Chrudim

jablko metabolic balance

Tereza

V programu Metabolic Balance u Renatky Virtové jedu už přes rok. Začátek jsem dodržovala dle naplánovaného jídelníčku. Po úbytku 10 vysněných kil tuku a přírůstku svalů program dodržuji a stále se k němu vracím, ale těch odboček mám samozřejmě více. Je to jediná změna stravování, u které jsem vydržela a tzv. mně sedla a kde jsem měla největší úbytek a zformování postavy v celém svém životě! Strava, kombinace jídel, příprava všechno mi přijde geniální a rozumné. Jediné, na co jsem si musela zvyknout, byly delší pauzy mezi jídly a menší porce než jsem byla zvyklá. Příjemné jsou informační kanály MB- kuchařka, Facebookové stránky, web s recepty. Dlouhou dobu jsem se bavila zkoušením nových jídel, protože přípravy zkrátka nejsou těžké - mám dvě malé děti a vařila jsem pro rodinu a sebe zvlášť po dlouhou dobu a dělám to často dodnes. Renatku vám popíši jako skvělou koučku, rozumnou, nad věcí, neláme věci přes koleno, ale vždy jsem se snažila, abych k ní přišla tzv. ready, všechno pozná :).
Nazírá na tuto problematiku jako na celek, protože naše tělo je spojená nádoba a vše souvisí se vším. Moje předchozí zkušenosti byly bohužel opačné. Jsem vděčná za to, že jsem se mohla stát i její běžecká parťačka. Běh mi dal pohodu do života, lepší tvary, výdrž a dokonce jsem se za její podpory začala účastnit i běžeckých akcí a závodů. V neposlední řadě se raduji také z toho, že nejsem skoro nemocná, i když vedle mě lítají bacily. Všem budoucím "metabolikářům" držím palce.

jablko metabolic balance

Pavlína

Všichni kdo mě znají vědí, že běhání pro mě byla nemyslitelná záležitost. Po měsíci kdy jsem začla běhat, po podpoře od paní Renaty Virtové - Metabolic Balance® a super rad od ní, jsem včera běžela svůj první závod. Poslední týden byl o nervech, protože mi počasí vůbec nepřálo a já nenatrénovala, ale výsledek PRO MĚ FANTASTICKÝ 32:44 a ten zážitek- neskutečný. Doporučuji všem!

jablko metabolic balance

Helena

Do programu Metabolic Balance® jsem se přihlásila ze dvou závažných důvodů. První byl zdravotní a druhý, zjistit příčinu rostoucí nadváhy.
Po obdržení individuálního plánu jsem zpočátku nevěřila, že to zvládnu. Avšak pravidelné měsíční konzultace, obrovská podpora terapeutky a v neposlední řadě i moje pevná vůle je nyní doceněna. Můj zdravotní stav se upravil natolik, že laboratorní výsledky jsou zcela v normálu (hladina cholesterolu, cukru, tuků). Váhový úbytek více než 20kg.
V současné době se snažím nespadnout do dřívějšího stereotypu ve stravování tím, že stravu využívám pestrou, zkouším pro mne neznámé potraviny. Nejdůležitější je však dodržovat určitý poměr sacharidů, bílkovin, tuků a zeleniny.
Zdravím všechny, kteří se nebojí změnit svůj životní styl.

Velký dík Renatko
Spokojená klientka Helena

jablko metabolic balance

Ivana

Po třetím porodu, jsem byla jak kulička. Když mě naše dcera Eliška chtěla obejmout, tak ani nespojila ruce k sobě. Přemýšlela jsem, co udělat, abych zhubla, cítila se líp, a s dětmi mohla dělat všechno možné i nemožné. Měla jsem tolik kil, že to nešlo. Sebevědomí žádné, oblečení jsem nosila jen takové, které mi bylo. Nemohla jsem se oblékat podle svého vkusu, protože mi nic nebylo. V obchodech mívají většinou velikosti do č. 44 max. č. 46. Na internetu jsem narazila na Renatiny stránky o Metabolic balance. Začala jsem přemýšlet, jestli to není jenom nějaký reklamní tah. A jestli to nebude jenom můj další marný pokus zhubnout. Nebyl....Renatu jsem oslovila a domluvily jsme si termín. Vilémek byl ještě malý a Renata byla tak hodná, že přijela k nám domů.  Pomohlo mi to a byla jsem ráda, nejen kvůli složitému přemísťování, ale i proto, že jsme u toho byli všichni. Manžel se nakonec rozhodl, že do toho půjde se mnou a tím mě neskutečně podpořil. Spolu jsme byli silnější. Při vážení zjistil, že má vysoký viscerální tuk na břiše. Můj cíl byl zhubnout co nejvíce kil a manžel se chtěl zbavit viscerálního tuku. Navzájem jsme se hodně podporovali. Pod přísným, ale laskavým dohledem Renaty se nám podařilo nejen shodit kila, ale začali jsme o jídle jinak přemýšlet. Manžel se zbavil svojí závislosti na Coca-cole, pil i 4 litry denně. Fakt bych nevěřila, že to dokáže ale on to dokázal! Mně začaly chutnat jablka, kterým jsem se vždycky spíš vyhýbala. Zjistila jsem, že když je koupím od pěstitele, tak chutnají úplně jinak, než ty ze supermarketu. Existuje velké množství druhů, každý si najde ten svůj. Můj muž radši kyselejší a já zase sladší. S Renatou jsme v kontaktu dva roky, máme ji rádi všichni, včetně našich dětí. Je pozitivní, dokáže motivovat a zkrátka je vám s ní dobře. Také je vidět, že má radost spolu s námi. Nebojím se ji s čímkoliv svěřit. Vím, že mě neodsoudí a můžu ji věřit. Když jsem procházela těžkým obdobím, tak mi dokázala poradit, jak si udržet shozená kila a nezačít problémy zajídat. Zhubla jsem 26 kg, můj muž asi 12,5 kg a úplně se zbavil viscerálního tuku. Já mám mnohem lepší pleť, nedělají se mi pupínky. Nikdy nezapomenu na to, jakou radost měla naše Eliška, když mě dokázala celou obejmout. Ona skákala a já brečela radostí. Teď už jen zkouší o kolik se jí ruce více spojí. Náš nejstarší syn Josífek se k nám do programu přidal. Nechal si udělat jídelníček. I když striktně nedodržuje všechno, má povědomí, jaké jídlo mu dělá dobře.

průběh programu
Metabolic Balance®

jablko metabolic balance

Míša

Po neúspěšném snažení o redukci, jsem se rozhodla hledat výživového poradce. Po negativní zkušenosti jsem chtěla někoho, kdo zohlední můj zdravotní stav a léky, které užívám. Ne jen poradce s kurzem, který má najetý vzorec pro všechny stejný, nacpe mi milion doplňků a ve výsledku je to, zaplať a táhni. Na Metabolic Balance jsem přišla v časopise, článek mě zaujal a když jsem začala hledat poradce metabolicu, vyskočila na mě Renata, líbila se mi už na fotce. Oslovila jsem ji a velmi rychle jsme si domluvily schůzku. Metabolic balance, je změna stravování. Nikoliv dieta na dobu určitou. Měla jsem z toho strach, reference byly super, ale moc jsem nevěděla, co mě čeká. Chtěla jsem jídlo, žádné doplňky a ideálně jídlo sehnatelné všude. Což mi Metabolic Balace splnil. Obrovská výhoda je, že počáteční úbytky jsou rychlé, tedy motivace velká. Upřímně to není úplně levná záležitost, ale byly to nejlépe investované peníze. 

Renata je velmi lidská a normální. Nikdy se netvářila blbě, že mám chuť na něco, co není úplně v souladu s Metabolic Balance. Vždy vymyslela variantu, jak to udělat. Komunikace s ní je rychlá a efektivní. Měla jsem v ní velkou oporu. Nyní jsem předplacený program zakončila a domluvily jsme se na dalších kontrolách. Dál zůstáváme v kontaktu. Pro mě je velmi důležité, že po víc než půl roce nemám chuť se vrátit k původnímu stravovacímu režimu. Redukce byla úspěšná, svaly mi zůstaly a tuk ubyl a hlavně se mi ulevilo zdravotně.

Renčo , děkuji a těším se na příští kontrole

průběh programu
Metabolic Balance®

jablko metabolic balance

Výživový program Metabolic Balance® mě zaujal.

TOPlist